Yeni Ne Var ?

23 Eylül 2013 Pazartesi

Lush Ultimate Shine Shampoo
Bildiğiniz gibi Lush doğal içerikli ,el yapımı ve eğlenceli ürünlere sahip bir kozmetik markası.Katı şampuanlar bana hep değişik geliyordu pek yakın değildim.Aslında şunun şurasında kaç yıl önce şampuanlar değil sabunlar vardı.Gerçi ben o zamanı kaçırdım şampuanla büyüdüm :) Fakat katı şampuan bence sabundan farklı.Sabun gibi köpürmüyor daha çok ve hızlı köpürüyor.Bu yönüyle oldukça bereketli,taşıması kolay.Normal şampuanlar gibi bir ambalaja ihtiyacı yok bu doğaya daha az zarar anlamına geliyor.Temizlik hissini fazlasıyla veriyor.Şampuanı kullanırken saç derimin rahatladığını hissettim , kepek sorunum azaldı,saçlarımda gıcır gıcır ( evet tam olarak böyle başka açıklayamıyorum :D ) oldu. Tabi bu saçı dolaştrıyor bu yüzden krem kullanımı zorunlu oluyor.Saç kremi zaten hep kullandığım bişey olduğundan sorun olmadı severek kullandım.

Lush şampuan hakkında şöyle demiş ;

Saçı arındırıcı ve parlaklık verici özellikteki kalıp şampuanımız, saça yumuşak bir görünüm kazandırır. Antibakteriyel, menekşe yaprağı özü, yumuşak görünüm sağlayan oldukça pahalı saçı parlatıcı ve yağ dengesini oluşturucu elemi ve ylang ylang karışımı ile de saçınıza çiçeksi bir şölen sunar. Dekorasyon amaçla, saça yapışmayan içeriğinde küçük simler vardır.


İçeriği ise şu şekilde ;
Sodium Lauryl Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Perfume, Elemi Oil (Canarium commune), Ylang Ylang Oil (Cananga odorata), Violet Leaf Oil (Viola odorata), Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Golden Sparkles (Polyethylene terephthalate), *Benzyl Benzoate, *Limonene, *Linalool. * Bitkisel yağlarda doğal olarak bulunur.

İçerikte SLS olmasaydı daha iyiydi tabi ama bu haliyle bile iyi bir içerik olduğunu düşünüyorum.

Ürün 55 gram 23 Lira Diğer Lush şampuanlarını lushturkey.com'dan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Etklinlik ve hediyeler için Lush Türkiye'ye teşekkürler :)

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...