Yeni Ne Var ?

28 Aralık 2013 Cumartesi

Mac Divine Night Holiday 2013


Merhaba, şimdi sizlerle çok geç kalınmış bir yazıyı paylaşıyorum biliyorum yeni yıla 3 gün kaldı biliyorum koleksiyon bile bayatladı.Ancak içinde bulunduğum ruhsal ve fiziksel durumlardan mütevellit kafamı toplayıp yazmak istediğim yazıları bir türlü yazamadım.Merak etmemiş olabilirsiniz hatta umrunuzda bile olmayabilir uzatma hatun diyebilirsiniz zaten uzatacak dermanım pek yok hemen geçiyorum.

Biliyoruz ki Mac bu yıl güzel bir yeni yıl koleksiyonu çıkardı.Bana kalırsa geçen yıla göre çok daha güzel olmuş.Mineral ürünleri her zaman daha çok seviyorum.

Yine çok şık setler var koleksiyonda.Çantalı setler ve paletler hem fiyat olarak daha uygun hem de renk uyumlarıyla sizin kafanızı yormanıza lüzum kalmıyor.


Koleksiyonun tanıtımında konsepte uygun makyaj uygulaması yapıldı.Arkadaşımıza fotoğraflarını kullanmama izin verdiği için teşekkür ediyorum zira biraz tenha bir vakitte gitmişim kimseleri bulamadım.Bir Selim mua bir ben birbirimizi çektik artık.
Selim Muanın bana uyguladığı Divine Night makyajı böyle.Bunlar makyajımda kullanılan ürünler.Ten makyajı hariç.Msf,mineral allık uygulandı yüzüme.Ve tabi kahve,bej tonlu farlar...Benim sadık kahve rengim...

Bunlar da koleksiyondaki diğer farlar
Makyajımda kullanılan fırçalar


Ve Selim mua , kendisine ilgisi ve yaptığı makyaj için çok teşekkür ederim :)


Ve konsept makyajı taşıyan modelimiz :) 
Ankaralılar olarak Mac kozmetikten daha çok ve daha renkli etkinlikler bekliyoruz :)
 Hepinize sevgiler bol ışıltılı seneler :)

4 yorum:

 1. makyajın süper olmuş bayıldım yalnız kafam karıştı... farların palette ve kolunda daha ışıltılı dururken yüzünde mat bitiş sağlamış bu nasıl oluyor hangisi gerçek imaj bilgi verirsen sevinirim :) mrlgrck74.blogspot.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yok aslında makyaj yüzümde de ışıltılıydı hele ki spotların altında ama fotoğrafta o ışıltıyı yakalayamamışız . Zaten konsept eski yılların disco makyajı :)

   Sil
 2. harikasiniz.saclarin cok guzel bu arada.rujun rengi nasil yakishmis.

  YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...