Yeni Ne Var ?

19 Kasım 2014 Çarşamba

Guerlain Super Aqua BB Hydra


BB kremler bakım ve makyajın birleşimi olarak yaratıldı ve makyaj malzemelerimizin demir başları arasına da girdi diyebiliriz.Az ve orta kapatıcılık arayanların günlük ten makyajında artık fondötenlerin yerini bu çok amaçlı kremler aldı. Ucuz, pahalı her türlü markanın artık bb kremi var.Ancak cilt bakımı söz konusu olduğunda - bb kremden bakım beklentisi içindeyseniz- bu ürünleri özenle seçmek gerektiğini düşünüyorum. Gerek makyaj gerek cilt bakımında Guerlain en başarılı markalar arasında. En son bb kremini de nemlendirme özelliği en yüksek olan aqua serum ile çıkardı.

Super Aqua BB Hydra 12 saat boyunca yaşlanmaya meydan okuyor, cilde muhteşem nem depolama sağlıyor. PA++ özelliği ile de güneş ışınlarına karşı cift koruma sağlıyor. En kısa vadeli iddiası olan nem sağlama konusunda çok başarılı olduğunu söylemeliyim. Aylardır kullanıyorum hem yaz hem sonbahar aylarında her kullanımım da çok iyi nemlendirdi.Kuru cildime rağmen yazın altına nemlendirici sürmeden yüzümü rahat hissettim. Yine de şekilde az kullandım benim için ne kadar nem o kadar mutluluk :D Orta kıvamıyla cilde kolay uygulanıyor kısa sürede ciltle bütünleşiyor. Doğal- nemli bir görünümü var tek başına uygulandığında. Cildi dengeliyor, az orta kapatıcılıkta ve benim için en önemlisi bir duruşu var.Sürüldüğünde hiç sürülmemiş gibi olan bb krem sevmiyorum ten ürünü kendini fark ettirmeden tene bir görüntü kazandırabilmeli. Bu açıdan aydınlık ve doğal görüntüsünü çok sevdim.


Ambalajının guerlain beauty-booster gibi pompalı olmasını dilerdim. Beauty booster ile karşılaştıracak olursam aqua bb krem  beauty booster kadar aydınlık görüntü vermiyor daha az aydınlık veriyor ama daha doğal, güneş koruması daha az, ve pompalı değil.İçeriği fotoğraftaki gibi.Guerlain Super Aqua BB makyaj standında değil cilt bakım ürünlerinin olduğu raflarda şu anki fiyatı 235 Lira. Tekin Acar, Sephora, Sevil gibi bi çok kozmetikçide bulabilirsiniz. Pahalı olduğunun farkındayım ancak cildinize yaptığınız her şey size bumerang etkisiyle yarın ya da yıllar sonra geri dönecektir.Öz alın gerekirse az alın güzellikle kalın :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...