Yeni Ne Var ?

27 Nisan 2012 Cuma

MAC Ice Parade Iced Delights Lip bags

 MAC yılbaşı koleksiyonunda çıkan dudak setlerinden biri buydu.Her ne kadar bu set koleksiyonda çıksa da ürünler mac te her zaman bulabileceğiniz kalıcı seriden.
Bu şekildeki tatil setlerini mac sadece tatil koleksiyonlarında çıkarıyor , daha alınası fiyatlarla ve ambalajlarla.Üçünün aynı anda kullanımı çok güzel ayrıca teker teker de çok hoş duruşları var.

 Bu ruj creme de nude.Somona çalan açık bir nude renk.Dudakta hoş bir duruşu var.Ölü gibi gösteren renklerden değil.Creamsheen serisinden bu ruj dudaklarınızı asla kurutmuyor, yumuşacık ,çok güzel bi kokusu var orta kalıcılıkta.Dudak kalemiyle iyi çerçeve yapıp sürerseniz dudaklarınızı daha dolgun gösteriyor.


Fashion Whim creamsheen serisinden.Benim en sevdiğim seri :D Kaygan,su gibi ıslak duruşlu.Orta kalıcıkta ve harika kokuyor :)
 Rengi yine ruja uyumlu somona çalan nude.
 Stripdown da yine kalıcı seride bulabileceğiniz renklerden.Kofrenin içinden çıkan bu kalem tam boy değil.Kahve tonda bu kalem rujun altında çok başarılı ve kalıcı.

Yılbaşı dönemi kozmetik açısından en bereketli dönem denilebilir.Biraz para biriktirip yılbaşı zamanı yüklenmek lazım :D zaten o dönem de giysilerde hiç indirim olmuyor :D

2 yorum:

  1. ruja bayıldımm..şeftali tonlarını çok seviyorum güle güle kullan..blogunu takiba aldım seni de beklerim:)

    www.banakalirsaboyle.blogspot.com

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...