Yeni Ne Var ?

15 Haziran 2013 Cumartesi

ABBA nem serisi

KİNOA, ARPA ve SOYA’NIN MUCİZEVİ ETKİSİ,
“ABBA NEM SERİSİ”  İLE ARTIK SAÇLARINIZDA…

Kinoa, arpa ve soya özlerinin saçlarınızdaki inanılmaz etkisini ABBA ile yaşayın, farkı ilk kullanımda bile hemen anlayın..
ABBA ile doğanın mucizevi gelişimini bu bahar saçlarınızda hissedeceksiniz….
Nane, yuka, sardunya ve adaçayının iyileştirici etkileri; yenileyici kinoa, kuvvetlendirici arpa,  uzamaya yardım eden ve parlaklık veren soya ile birleşerek saçlarınıza sağlık katıyor.
Nemini kaybetmiş, yıpranmış ve sağlıksız görünen saçların imdadına “ABBA Nem Serisi” yetişiyor. İlk kullanımda bile saçınıza ihtiyacı olan nemi ve canlılığı köklerden uçlara kadar besleyerek veriyor. Farkı sadece siz değil, çevrenizdekiler bile görüyor…

İçeriğinde bulunan ve Latin Amerika’nın insanlığa en büyük katkısı olarak bilinen kinoa, arpa ve soya özlerinin kullanıldığı formülleri ile dikkat çeken ABBA,  Amerika’da en çok tercih edilen saç bakım ürünlerinin başında geliyor.
Farklı özelliklere sahip şampuan ile maske etkili saç kremlerinden oluşan seriler, her saç tipinde günlük kullanıma uygun yapısı ile dikkat çekiyor.
Özellikle; kışın kuru ve yıpratıcı koşullarından çıkan saçlarda, doğanın uyanışının etkisini yaşatmak ve yaza daha sağlık saçlarla girmek için ABBA Nem Serisi saçlarınızda gözle görülür etkiler yaratıyor.
Dünyada ilk sülfatsız şampuanı üretmesi ile tanınan ve doğal içeriği ile en çok tercih edilen ABBA; kinoa, arpa ve soya özlerini içeren formülü ve küçük partiler halinde yaptığı üretimi ile gerçek “doğal” tanımının hakkını veriyor.
Amerika’da  kabul gören, saf saç bakım markası ABBA, doğanın saflığını içeriğinde bulundurması ve butik üretim yapması ile tanınıyor.
ABBA Nem Serisi Saç Şampuanı: 54.- TL

ABBA Nem Serisi Saç Kremi: 64.- TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...