Yeni Ne Var ?

29 Eylül 2012 Cumartesi

Guerlain Rouge G De Guerlain - Gracia


   Guerlain sonbahar '12 koleksiyonunda çıkan Jewel Lipstick serisi gerçekten mücevherler kadar göz alıcı.Guerlain, ambalajlarında ürünler kadar şık ve gösterişli olmasına özen gösteriyor; bu yüzden olacak ki ürünlerin içi kadar dışı da Guerlain imzası taşıyor.Ruj aynalı şık ambalajında,bu ambalaja rujunuz bittiğinde yenisini alıp koyabiliyorsunuz ama gelin görün ki bu sistem de ülkemizde yok.

Seri hafif yapılı ama oldukça pigmentli rujlardan oluşuyor.Duruşu opak değil buna karşın sürünce rengini gayet güzel veriyor daha çok sheer dediğimiz hafif transparan yapıda.Dudakta varlığını unutturan bir ruj.Dudağını yemeyen insanlara çok uzun süre dayanır diye düşünüyorum.Tabi ki kalemle kullanıldığında dayanıklılık artıyor.
Dudak yüzeyini pürüzsüz gösteren yakut tozu içeriyormuş.İçerdiği  hyaluronic asit ile dudakları dolgun gösteriyor.Guerlain sitesinde rengi bu şekilde göstermiş olsa da hiç alakası yok.


Renk daha çok gül kurusu olarak tanımlanabilir.Dudakta çok hoş doğal ama bi o kadar karakteristik duruyor.Sonbahara çok yakıştırdım kendisini.
Elimde bu şekilde duruyor dudakta ise çok daha güzel.

Seri bildiğim kadarıyla limited değil.Guerlain ürünlerine Sephora,Sevil,Tekin Acar,Douglas,Harvey Nicols ve Boyner gibi büyük kozmetik mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Ürün 129 TL

2 yorum:

 1. ben ruj kullanamayan bir insan olarak ambalajına bayıldım
  refillerini de getirirler belki
  güle güle kullan kuşum :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Getirmezler gibi geliyor mac2mac bile yok bizde :/ Benimde renkli kozmetiğe zaafım var mantıklı bişey değil aslında cilt bakımı daha önemli

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...