Yeni Ne Var ?

3 Eylül 2012 Pazartesi

Repairwear Uplifting SPF 15 Sıkılaştırıcı Bakım KremiYeni bir gün, daha sıkı bir cilt

YENİ Repairwear Uplifting SPF 15 Sıkılaştırıcı Bakım Kremi
                         Ekim 2012 itibariyle tüm Clinique satış noktalarında      

Yaş ilerledikçe cildin doğal işlevleri yavaşlar. Cilt esnekliğini ve sıkılığını kaybetmeye başlar, kolajen ve elastin üretimi azalır ve yerçekiminin etkisi cilt üzerinde görünür olmaya başlar. Bu faktörler cildin canlı ve  sıkı görünümünü kaybetmesine neden olur.

Clinique, çizgi ve kırışık endişesine sahip olmanın ötesinde sıkılaştırma ve toparlama beklentisini de en etkin şekilde karşılamak için yeni formüller üretmeye devam ediyor. Clinique şimdi de sıkılaştırıcı serisine dahil olan cilt canlandırıcı formülüyle karşımızda.YENİ Repairwear Uplifting SPF 15 Sıkılaştırıcı Bakım Kremi cildi sıkılaştıran ve yeniden yapılandırmanın yanı sıra, cildi UV ışınlarının hasarlarından da koruyan özel içerikler ile formüle edildi. Düzenli kullanım ile cilt anında ve hızlı bir sıkılaşma gösterir ve yerçekiminin yarattığı etkiyle savaşır. Cildin canlı ve genç görünümünü yeniden yansıtmasına yardımcı olur.

GÜN IŞIĞINDA DİKKAT EDİLECEKLER
Zararlı UV ışınları cilde nüfuz ederek erken yaşlanmanın bir numaralı nedeni olmaya devam ediyor. Zaman içerisinde güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmış cildin doğal savunma sistemi ve kendisini onarma yeteneği yavaşlar, hücre iltihaplanması görülebilir ve böylece çizgi ve kırışıkların oluşumuna yol açar. UV ışınlarına karşı günlük koruma kullanmak yaşlanmaya karşı elimizde olan en önemli silahtır.

Koruma -  Gelişmiş, kalıcı ve 3:1 oranında UVA/UVB koruma cildin güneş ışınlarına direk olarak maruz kalmasını önler.
Önleme - UV hasarına iltihaplanma ile tepki gösteren hücreler diğer sağlıklı hücrelerin kolajen ve elastin yapısına hasar verecek enzimler üreterek onları etkileyebilir. Fucoidan Özü irritasyonu minimize ederek hasar oluşumunu önceden önler.
Onarma - Photolyase Fermentate hücre onarımını desteklemek için ışığı absorbe eder ve hücrelerin düzgün çalışmasını sağlar. Böylece cilt üzerindeki güneş hasarı azaltılmış olur.

KATMAN KATMAN CİLT GÜÇLENMESİ
Repairwear Uplifting SPF 15 Sıkılaştırıcı Bakım Kremi hücrelerin birbiriyle iletişim kurmasını sağlayan sinyal teknolojisine sahip içeriklere sahiptir. Bunun amacı cildin yenilenmesini ve güçlenmesini sağlamaktır.


Tavsiye edilen azami perakende satış fiyatı: 279 TL

Alerji testinden geçmiştir. %100 parfümsüzdür.
Dermatolojik olarak test edilmiştir ve akneye yol açmaz. Farklı cilt tipleri için iki farklı formula bulunmaktadır.Sabahları 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi’nin ardından kullanılması önerilir.Geceleri ise 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi’nin ardından Repairwear Uplifting Sıkılaştırıcı Bakım Kremi ile sıkılaştırıcı bakımın tamamlanması tavsiye edilir.

*basın bültenidir

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...